W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta Jarosławia
ul. Rynek 1
37-500 Jarosław

centrala: (+48) 16 624 87 00
sekretariat: (+48) 16 624 87 01 
fax: (+48) 16 624 87 65

e-mail: kancelaria@um.jaroslaw.pl
ePUAP: /UMJaroslaw/SkrytkaESP (więcej o ePUAP)

www.miastojaroslaw.pl

Skład Rady Miasta Jarosławia VIII kadencji (2018-2023)

Skład Rady Miasta Jarosławia
przewodniczący Rady Miasta Jarosławia VIII kadencji (2018-2023):
Szczepan Łąka szczepan.laka@rm.jaroslaw.pl

wiceprzewodniczący Rady Miasta Jarosławia:
Bożena Łanowy bozena.lanowy@rm.jaroslaw.pl
Wiesław Strzępek wieslaw.strzepek@rm.jaroslaw.pl
Agnieszka Wywrót agnieszka.wywrot@rm.jaroslaw.pl

 
RADA MIASTA JAROSŁAWIA 

1. Piotr Baran piotr.baran@rm.jaroslaw.pl
2. Dorota Batiuk-Jankiewicz dorota.batiuk@rm.jaroslaw.pl
3. Magdalena Cisek-Skiba magdalena.cisek@rm.jaroslaw.pl
4. Wanda Czerwiec wanda.czerwiec@rm.jaroslaw.pl
5. Witold Duszyński witold.duszynski@rm.jaroslaw.pl
6. Krzysztof Kiper krzysztof.kiper@rm.jaroslaw.pl
7. Sebastian Kogut sebastian.kogut@rm.jaroslaw.pl
8. Piotr Kozak piotr.kozak@rm.jaroslaw.pl
9. Jarosław Litwiak jaroslaw.litwiak@rm.jaroslaw.pl
10. Antoni Lotycz antoni.lotycz@rm.jaroslaw.pl
11. Bożena Łanowy bozena.lanowy@rm.jaroslaw.pl
12. Szczepan Łąka szczepan.laka@rm.jaroslaw.pl
13. Jolanta Makarowska jolanta.makarowska@rm.jaroslaw.pl
14. Anetta Makarska anetta.makarska@rm.jaroslaw.pl
15. Marcin Nazarewicz marcin.nazarewicz@rm.jaroslaw.pl
16. Wiesław Strzępek wieslaw.strzepek@rm.jaroslaw.pl
17. Janusz Szkodny janusz.szkodny@rm.jaroslaw.pl
18. Mariusz Walter mariusz.walter@rm.jaroslaw.pl
19. Maciej Wałęga maciej.walega@rm.jaroslaw.pl
20. Monika Więckowska monika.wielichowska@rm.jaroslaw.pl
21. Agnieszka Wywrót agnieszka.wywrot@rm.jaroslaw.pl

Dyżury radnych rady miasta:

  • Szczepan Łąka, przewodniczący rady miasta pełni dyżur w każdy poniedziałek w godz. od 9.00 do 11.00, miejsce: Urząd Miasta Jarosławia, II piętro, pokój 27;
  • Bożena Łanowy, wiceprzewodnicząca rady miasta pełni dyżur w każdą środę w godz. od 10.00 do 12.00, miejsce: Urząd Miasta Jarosławia, II piętro, pokój 27;
  • Wiesław Strzępek, wiceprzewodniczący rady miasta pełni dyżur w każdy piątek w godz. od 14.00 do 15.00, miejsce: Urząd Miasta Jarosławia, II piętro, pokój 27;
  • Agnieszka Wywrót, wiceprzewodnicząca rady miasta pełni dyżur w pierwszy wtorek miesiąca w godz. od 14.00 do 15.30, miejsce: Urząd Miasta Jarosławia, II piętro, pokój 27 oraz w drugi czwartek miesiąca w godz. od 15.30 do 16.30, miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Fredry, ul. Skarbowskiego 10,
  • Piotr Kozak, radny rady miasta pełni dyżur w pierwszy i ostatni wtorek każdego miesiąca od godz. 16.00 do 17.00, miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Fredry, filia nr 4 - os. Kopernika 5, tel.kontaktowy: 609 087 268, mail: kozakpiotr1994@gmail.com, facebook: www.facebook.com/PiotrKozakRadnyMiastaJarosławia,
  • Magdalena Cisek-Skiba, radna rady miasta pełni dyżur w pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 15.30 do 17.00, miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi, ul. 3 Maja 30,
  • Wanda Czerwiec, radna rady miasta pełni dyżur w drugi piątek miesiąca od godz. 10.00 do 11.00, miejsce: Urząd Miasta Jarosławia, II piętro, pokój 27.



Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane